انجام ثبت نام موفق لاتاری
انجام ثبت نام موفق لاتاری
انجام ثبت نام موفق لاتاری
سالانه قرعه کشی گرین کارت توسط کشور امریکا انجام میشود مبنی بر اخذ ویزا که به لاتاری معروف است. سالانه( 100000) صد هزار نفر در این قرعه کشی برنده میشوند و به صورت رایگان خود و خوانواده شان(در صورت برنده شدن یک نفر کل خانواده قبول میشوند) به شهروندی امریکا در می ایند و این کشور تمامی امکانات رفاهی و سکونت و شغل را در اختیار این افراد قرار میدهد. نکته مهمی که اینجا وجود داره ثبت نام صحیح در این قرعه کشی میباشد زیرا بسیاری از افراد به دلایلی همچون فرستادن عکس غیر استاندارد،توضیحات اشتباه و... مشخصاتشان وریفای نمیشود و موفق نمیشوند که به مرحله قرعه کشی برسند.و شانسشون به فنا میره. بنابراین ما با هزینه ای ناچیز(40 هزار تومان)تمام مراحل ثبت نام از گرفتن عکس تا ثبت نام رو براتون انجام میدیم. این کار رو بعضی ها در وبسایت با مبالغی بالای صد هزار تومان انجام میدهند که اعتمادی هم بهشون نیست. در صورتی که ما جای ثابت داریم با فعالیت مجاز. اتلیه پیک.خیابان شفا. اگر هم مایل بودید خودتون ثبت نام رو انجام بدید ما گرفتن عکس با پارمتر استاندارد رو براتون انجام میدیم.(فایل عکس 20 هزار تومان)

انجام ثبت نام موفق لاتاری

شهر : کرمان
تلفن :
نوع: فروشی
قیمت : ::: توافقی
سالانه قرعه کشی گرین کارت توسط کشور امریکا انجام میشود مبنی بر اخذ ویزا که به لاتاری معروف است.
سالانه( 100000) صد هزار نفر در این قرعه کشی برنده میشوند و به صورت رایگان خود و خوانواده شان(در صورت برنده شدن یک نفر کل خانواده قبول میشوند) به شهروندی امریکا در می ایند و این کشور تمامی امکانات رفاهی و سکونت و شغل را در اختیار این افراد قرار میدهد.
نکته مهمی که اینجا وجود داره ثبت نام صحیح در این قرعه کشی میباشد زیرا بسیاری از افراد به دلایلی همچون فرستادن عکس غیر استاندارد،توضیحات اشتباه و... مشخصاتشان وریفای نمیشود و موفق نمیشوند که به مرحله قرعه کشی برسند.و شانسشون به فنا میره.
بنابراین ما با هزینه ای ناچیز(40 هزار تومان)تمام مراحل ثبت نام از گرفتن عکس تا ثبت نام رو براتون انجام میدیم.
این کار رو بعضی ها در وبسایت با مبالغی بالای صد هزار تومان انجام میدهند که اعتمادی هم بهشون نیست.
در صورتی که ما جای ثابت داریم با فعالیت مجاز.
اتلیه پیک.خیابان شفا.
اگر هم مایل بودید خودتون ثبت نام رو انجام بدید ما گرفتن عکس با پارمتر استاندارد رو براتون انجام میدیم.(فایل عکس 20 هزار تومان)